Naše Vectone Xtra aplikace vám umožní používat další mobilní číslo navíc zdarma, volat za levné místní a mezinárodní sazby, ze zahraničí bez roamingových poplatků a další výhody.

A skvělá zpráva navíc! Naši bezplatnou aplikaci může využít naprosto kdokoliv, nejen zákazníci Vectone Mobile.

Stáhněte si chytrou aplikaci z Google Play nebo App Store.

Zdarma Xtra číslo v jednom telefonu

Další Xtra číslo zdarma je skvělé řešení, chcete-li oddělit své soukromí od pracovních záležitostí. Vaše osobní číslo tak můžete používat jen pro soukromé hovory a Xtra číslo sdílet veřejně ve vašich online inzerátech, ve vaší nabídce nájmu nebo třeba s potenciálními obchodními partnery.

Levné místní a mezinárodní sazby pro všechny

Použijte Vectone Xtra a dopřejte si bezkonkurenční sazby pro volání, které si doposud užívali jen naši uživatelé. Není nutné měnit mobilní síť! Pouze si dobijte kredit a dopřejte si skvělé sazby volání se svými blízkými, ať už jsou kdekoliv.

Seznamte se s našimi sazbami

Cestujte s roamingem zdarma

Cestujete do zahraničí? Použijte aplikace Vectone Xtra a vyhněte se poplatkům za roaming. Je přeci mnohem lepší dopřát si extra radosti na dovolené, než po návratu platit ohromný účet za telefon.

SMS a volání zdarma

Volejte a posílejte zprávy zdarma všem uživatelům Vectone Xtra. Stáhněte si s přáteli aplikaci, připojte se k Wi-Fi a povídejte si tak dlouho, jak jen chcete.

Číslo pevné linky všude s vámi

Není nutné pořídit si pevnou linku! Aktivujte si pevnou linku na mobilu a dopřejte si místní sazby pro příchozí a odchozí hovory. Služba, kterou ocení také všichni podnikatelé!

Stáhněte si chytrou aplikaci z Google Play nebo App Store.