Najděte jednoduché řešení na vaše komunikační potíže
Zde naleznete nejčastější otázky týkající se Uvítacího balíčku. Pro další informace kontaktujte naši Zákaznickou podporu.

Co je Uvítací balíček?

V Uvítacím balíčku naleznete svou novou SIM kartu, informační brožuru a unikátní kódy/čísla pro dobití kreditu prostřednictvím superCASH platby. SIM karta může být přednabita na určitou částku, záleží na vaší objednávce.

Jaký je tarif v Uvítacím balíčku?

Tarif v Uvítacím balíčku je sazba, kterou jsou zpoplatněné veškeré hovory, SMS a data až do okamžiku, kdy si poprvé dobijete své Vectone Mobile číslo. Po prvním dobití Vectone Mobile čísla účtujeme naše standardní sazby za hovory, SMS a data. Pro zobrazení tarifu Uvítacího balíčku klikněte zde.

Kolik kreditu je v Uvítacím balíčku přednabito?

Částka přednabitého kreditu v Uvítacím balíčku se liší podle toho, kolik kreditu jste si spolu se SIM kartou objednali. Přednabitá částka je jasně uvedena ve vašem Uvítacím balíčku.
Pokud v Uvítacím balíčku není zmíněna žádná částka, pak pravděpodobně neobsahuje žádný přednabitý kredit
Pro zjištění přednabitého kreditu můžete také vložit SIM kartu do vašeho mobilního zařízení a vytočit *102# .

Obdržel jsem Uvítací balíček. Jaký je můj tarif?

Dokud si poprvé nedobijete své číslo, budete volat za náš tarif Start. Ovšem jakmile si dobijete své číslo, budete volat, psát a využívat data za náš standartní tarif. Pokud nemáte přednabitou Vectone Mobile SIM kartu žádnou částkou, budete po svém prvním dobití automaticky používat náš standartní tarif.

Co se stane s přednabitým kreditem v Uvítacím balíčku po mém prvním dobití?

Pokud jste si objednali Uvítací balíček s přednabitým kreditem, nemusíte se obávat. Přednabitý kredit se jednoduše spojí s nově dobitým kreditem a budete volat, psát SMS a využívat data za naše standartní sazby.