Najděte jednoduché řešení na vaše komunikační potíže

Co je to superCASH?

Jedná se o rychlou a bezpečnou možnost, jak uhradit zboží či služby objednané v e-shopech hotovostí, tedy bez použití platební karty či internetového bankovnictví.

Kde a jak si můžu dobít kredit se superCASH?

Kde? Dobít v hotovosti s platbou superCASH si můžete dobít na kterékoliv pobočce České pošty.

Jak? Do Uvítacího balíčku, ve kterém jsme vám doručili vaši novou SIM kartu, jsme též přiložili 3 unikátní superCASH kódy/čísla pro dobití v hodnotě 200, 500 nebo 1000 Kč.

Dobití je velmi jednoduché:
1) Zvolte si částku dobití, navštivte nejbližší pobočku České pošty a přílušný kód/číslo předložte pracovníkovi na přepážce.
2) Zaplaťte za dobití kreditu pro volání v hotovosti. Společnost superCASH si za službu účtuje poplatek 10 Kč. Poté obdržíte potvrzení o platbě, které si prosíme pečlivě uschovejte pro případ reklamace.
3) Kredit by se měl připsat na váš účet během několika minut. V některých případech, je-li systém přetížen, může připsání trvat o něco déle. Pokud se kredit nepřipíše během 3 hodin, kontaktujte prosíme naši Zákaznickou podporu

Dobíjela jsem kredit se superCash, ale stále nedorazil. Co dělat?

Kredit zakoupený prostřednictvím platby superCASH se zpravidla připíše během několik minut. Je-li ovšem systém přetížen, může připsání trvat až 2-3 hodiny. 
Pokud se kredit na vašem Vectone Mobile účtě ani po 3 hodinách neobjeví, kontaktujte nás prosím na sociálních médiích nebo na čísle 222 (zdarma z vašeho Vectone Mobile čísla). 
K vyřízení reklamace potřebujeme pouze vaše Vectone Mobile čísle, potvrzení o superCASH platbě a váš unikátní superCASH kód, který naleznete v balíčku s doručenou SIM kartou.