Najděte jednoduché řešení na vaše komunikační potíže
Máte otázku nebo problém? Zkuste nejdříve našeho Rychlého poradce - řešení a veškeré informace na často kladené otázky a požadavky. Děkujeme vám za snahu vyřešit danou situaci. Nenašli jste odpověď nebo potřebujete pomoc? Potom neváhejte kontaktovat Zákaznickou podporu.

V čem je Vectone Mobile výjimečný?

Vectone Mobile je první virtuální operátor v České republice, který se specializuje na zahraniční volání a zároveň nabízí výhodné sazby a tarify pro místní volání. V nabídce Vectone Mobile Česká republika najdete celou řadu produktů, díky kterým ušetří jak klienti, kteří volají pravidelně z/do zahraničí, tak zákazníci, kteří telefon používají pro časté spojení se svými blízkým v České republice a pravidelně využívají mobilní internet.
Vectone Mobile Česká republika je součástí Vectone Mobile Group se sídlem v Londýně.

Kde si mohu objednat Vectone Mobile SIM kartu?

Zlákaly vás naše nízké sazby zahraničního (ale i domácího) volání? Pak vás určitě zajímá, kde je možné získat naši SIM kartu. Naši SIM kartu zdarma si můžete objednat online na našich webových stránkách. Uvítací balíček, který vám zašleme poštou, je zdarma, stejně jako jeho doručení. Doručenou SIM kartu je ovšem třeba dobít, pokud chcete využívat naše nízké sazby pro volání/SMS/data.

Co obsahuje Uvítací balíček?

Uvítací balíček obsahuje kromě naší SIM karty zdarma i informační brožuru, která vás seznámí s Vectone Mobile a představí vám naši nabídku.

Jak můžu začít používat moji Vectone Mobile SIM kartu?

1. Otevřete balíček a opatrně vyjměte SIM kartu z plastového držáku.
2. Zasuňte svou Vectone Mobile SIM kartu do mobilu.
3. V nastavení sítě vyberte Vectone Mobile (pokud je nastaveno automatické vyhledání sítě, bude síť načtena automaticky).
4. Zadejte svůj Vectone Mobile PIN kód, který najdete na zadní straně plastového držáku SIM karty.
5. Registrujte a dobijte si své Vectone Mobile číslo online nebo si dobijte kredit v obchodní síti našich distribučních partnerů.

Jak zjistím své číslo Vectone Mobile?

Vytočte na svém telefonu *105#. Číslo se ihned zobrazí.

Ztratil se signál, síť se nenačetla, co mohu udělat?

Pro manuální nastavení sítě si otevřete menu nastavení sítě na svém telefonu. Většinou se nachází v hlavním menu telefonu (na Androidech) pod položkou Operátor nebo pod položkou SIM aplikace. Zde najdete možnost automatického nebo manuálního nastavení sítě. Zvolte manuální a vyberte "Vectone". Síť by se měla opět načíst za několik okamžiků.
Podrobné návody k manuálnímu nastavení sítě pro iPhone a Android.

Pokud se vám stále nedaří připojit, prosím kontaktujte naši Zákaznickou podporu.

Jak mohu kontaktovat Zákaznickou podporu?

Jednoduše! Klikněte zde.

Jak si mohu poslechnout své hlasové zprávy?

Vytočte 333 ze svého Vectone Mobile čísla nebo  zavolejte na +420 794 099 961, pokud jste v zahraničí. Všechny hlasové zprávy budou vymazány po 30 dnech od jejich obdržení. Další informace o hlasové schránce najdete v částých otázkách o hlasové schránce.

Jak zjistím svůj PUK/PIN kód?

Váš PUK je vytištěný na plastovém držáku SIM karty, kterou obdržíte s naším Vectone Mobile balíčkem. Balení si prosím uschovejte. Samozřejmě můžete též zavolat na naši Zákaznickou podporu, náš tým vám rád pomůže.

Pokud ztratím svou SIM kartu, mohu převést své staré číslo na novou SIM kartu?

Zavolejte na Zákaznickou podporu a požádejte o převod čísla na novou SIM kartu z důvodu ztráty/zcizení původní SIM karty. Prosím, berte na vědomí, že převod čísla z předchozí Vectone Mobile SIM kary na novou Vectone Mobile SIM kartu je zpoplatněn částkou 50 Kč. Tento poplatek bude stržen z vašeho kreditu.

Nemohu si vybavit své přihlašovací údaje do účtu My Vectone.

Žádný problém! Jednoduše resetujte své heslo. Pošleme vám nové přihlašovácí údaje do vaší e-mailové schránky. K tomu nám stačí znát vaše Vectone Mobile telefonní číslo a e-mail, na který si přejete vaše nové přihlašovací údaje zaslat.

Kde a jak si můžu dobít kredit se superCASH?

Kde? Dobít v hotovosti s platbou superCASH si můžete dobít na kterékoliv pobočce České pošty.

Jak? Do Uvítacího balíčku, ve kterém jsme vám doručili vaši novou SIM kartu, jsme též přiložili 3 unikátní superCASH kódy/čísla pro dobití v hodnotě 200, 500 nebo 1000 Kč.

Dobití je velmi jednoduché:
1) Zvolte si částku dobití, navštivte nejbližší pobočku České pošty a přílušný kód/číslo předložte pracovníkovi na přepážce.
2) Zaplaťte za dobití kreditu pro volání v hotovosti. Poplatek za platbu superCASH je 10 Kč. Poté obdržíte potvrzení o platbě, které si prosíme pečlivě uschovejte pro případ reklamace.
3) Kredit by se měl připsat na váš účet během několika minut. V některých případech, je-li systém přetížen, může připsání trvat o něco déle. Pokud se kredit nepřipíše během 3 hodin, kontaktujte prosíme naši Zákaznickou podporu